Koncert
Mela Koteluk

Mela Koteluk

  • 2019-04-26, , godzina 19:00
  • 59 PLN – stojące 99 PLN – balkon (siedzące)
  • Stodoła, Warszawa

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 13.

fot. Dorota Łojewska

Wystąpili

Opis

Mela Koteluk już 26 kwietnia z nowym materiałem w Stodole.

Zaledwie 2 tygodnie dzielą nas od koncertu Meli Koteluk w Warszawie. 26 kwietnia (piątek) artystka wystąpi na scenie Klubu Stodoła. Wydarzenie odbędzie się w ramach wiosennej trasy koncertowej „Migawka ‘19”, promującej najnowszy album Meli.

Migawka to trzecia płyta Meli Koteluk, a zapowiedziały ją single „Odprowadź” i „Ogniwo”. Po jesiennych koncertach w zasiadanych salach filharmonii i teatrów, Mela wyrusza w wiosenną trasę Migawka '19 i tym razem nowy materiał zaprezentuje w klimatycznych klubach i podczas festiwali muzycznych.  Pierwsza tura koncertów obejmuje m.in. Stodołę.

Migawka ukazała się 9 listopada 2018 roku i stanowi 11 utworów które powstały z dala od codziennego zgiełku. Artystka porusza na płycie trzy ważne obszary codziennego doświadczenia – miłości, wolności i śmierci. Autorką wszystkich tekstów jest Mela, muzyka powstała w kolektywie – odpowiada za nią cały zespół. Producentem płyty jest Marek Dziedzic.

Muzycznie album jest swego rodzaju eksperymentem – wszystkie utwory zostały nagrane na poziomie  432 herców. To częstotliwość charakterystyczna dla dźwięków natury - szumu drzew i fal, śpiewu ptaków. To strój nieco cichszy i łagodniejszy dla ucha. Odniesienia do przyrody są spójne ze stylem życia Meli – tam znajduje inspiracje do pracy twórczej.

„Można powiedzieć, że „Migawka” to organiczny album – dający oddech wtedy, gdy jesteśmy przebodźcowani nadmiarem informacji spływających do nas każdego dnia i co do których nie mamy pewności, że są w ogóle prawdziwe. Ten album, także poprzez tematy, jakie na nim poruszam i z którymi zmierzyłam się po swojemu, jest na pewno bardziej świadomy.” –mówi Mela Koteluk.

Dwie poprzednie płyty "Spadochron" i "Migracje" zdobyły status podwójnie platynowych płyt.

Bilety:
59 PLN – stojące
99 PLN – balkon (siedzące)

do kupienia w serwisach: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl, www.ebilet.pl
oraz w kasie biletowej Klubu Stodoła (Warszawa, Batorego 10).

ip

 

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Daddy Yankee
Daddy Yankee po raz pierwszy w Polsce

Con Calma - utwór, który od tygodni okupuje czołowe miejsca list przebojów w Polsce i na świecie, już za niespełna miesiąc zabrzmi na żywo w TAURON Arenie Kraków.

Muzyczna strona Festiwalu Apostrof 2019 w Warszawie Warszawa

Zespół Organek, O.S.T.R. oraz Stasiuk&Haydamaky na jednej scenie. A to nie wszystko!