Koncert
Nathan Dawe

Nathan Dawe

  • 2023-11-23
  • Proxima, Warszawa

Opis

Nominowany do nagrody BRIT DJ oraz producent - Nathan Dawe jest jednym z najpopularniejszych brytyjskich autorów dance ostatnich pięciu lat. Dzięki ogromnej liczbie fanów w Birmingham i Midlands, talent Nathana dociera do całego kraju, czego dowodem jest seria wyróżniających się singli z Top 10 w Wielkiej Brytanii.

Od nominowanego do nagrody BRIT singla nagranego z KSI "Lighter", który został numerem 3 w Wielkiej Brytanii do hymnu z 2022 roku "21 Reasons" z Ellą Henderson, Nathan ugruntował swoją pozycję jako prawdziwy i niekwestionowany DJ dance. Dalsza współpraca ze znanymi artystami, od Little Mix przez Anne-Marie po Joela Corry'ego i Ellę Henderson przy letnim hicie 2023 roku "O800 HEAVEN", pokazuje jego elastyczne i wszechstronne podejście do tworzenia muzyki.

Gdyby tego było mało, Nathan zdobył również wiele innych wyróżnień w ciągu ostatnich trzech lat. W styczniu 2021 roku został koronowany na Push Artist MTV w 2021 roku, pokonując między innymi Griffa, Arlo Parksa i Pa Salieu, po czym został oficjalnym ambasadorem Aston Villa FC's Academy - drużyny piłkarskiej, której kibicuje od najmłodszych lat.

Nathan odbył również pierwszy cykl koncertów na Ibiza Rocks w 2021 roku - tego lata zagrał swój trzeci z rzędu występ na festiwalu - i pojawił się na niektórych z największych brytyjskich scen dance, w tym: Creamfields, We Are FSTVL, Pierjam, Bassfest i Boardmasters, a także na wielu tętniących życiem imprezach klubowych w całej Europie podczas tego lata.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Nathan Dawe"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Mystic Festival 2024 prezentuje kolejnych artystów [WIDEO]

Nie boją się muzyki ekstremalnej, wolności słowa, nieskrępowanej artystycznej ekspresji.

Cherise Roberts wystąpi w Polsce [WIDEO]

Zobacz jakie miasta odwiedzi.

Popularne
Buka prezentuje album "Po drugiej stronie lustra 2023" [WIDEO]

Album ten to muzyczno-liryczna reprodukcja.

Martin Garrix łączy siły z Lloyiso [WIDEO]
Martin Garrix łączy siły z Lloyiso [WIDEO]

Niesamowity duet i ich najnowsze dzieło.