Koncert
Obywatele Republiki

Obywatele Republiki

  • 2023-04-16, , godzina 20:00
  • 169 zł (OBYWATELE REPUBLIKI)
  • Torwar, Warszawa

Bilety

Opis

OBYWATELE REPUBLIKI - ruszają w trasę PONADCZASOWE PIOSENKI ZNÓW USŁYSZYMY NA ŻYWO

15 października w Sali Ziemi, znajdującej się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu, odbył się premierowy koncert projektu Obywatele Republiki.  Po pozytywnym i entuzjastycznym przyjęciu widowni OBYWATELE REPUBLIKI ruszają w trasę.

 

Legendy polskiej sceny muzycznej Zbigniew Krzywański (z projektem Czarno-Białe Ślady) i Leszek Biolik znów zagrają na jednej scenie i zaprezentują piosenki z repertuar

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Obywatele Republiki"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!