Koncert
OneRepublic

OneRepublic

  • 2022-05-09
  • 204 - 354zł
  • Torwar, Warszawa

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 11.

fot. Zuzanna Radziejewska

Wystąpili

Opis

Nominowany do nagrody Grammy zespół OneRepublic to autor piosenek i wokalista Ryan Tedder, gitarzyści: Zach Filkins i Drew Brown, basista i wiolonczelista Brent Kutzle oraz perkusista Eddie Fisher.

Zespół wydał swój debiutancki album Dreaming Out Loud w 2007 roku. Wydany nakładem Mosley Music Group / Interscope zawierał pokryty platyną singiel „Apologize”, który osiągnął szczyty list przebojów i list sprzedaży na całym świecie oraz otrzymał nominację do nagrody Grammy. Drugi album zespołu, Waking Up z 2009 roku, przyniósł hity „All the Right Moves”, „Secrets” i „Good Life”.

W 2013 roku zespół wydał pokryty platyną album „Native”, na którym znalazł się hit „Counting Stars”, który sprzedał się w ponad 33 milionach egzemplarzy, a zespół wyruszył w światową trasę koncertową. W 2016 roku OneRepublic wydali czwarty album zatytułowany Oh My My.

Ostatniej wiosny zespół wypuścił też utwór „Start Again ft. Logic”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu Netflix 13 Reasons i "Connection”, który był częścią kampanii FCA Summer of Jeep. Obecnie zespół pracuje nad nowym albumem i współpracuje z Galantis i Kygo.

W skład zespołu OneRepublic wchodzi piosenkarz/autor tekstów i główny wokalista  Ryan Tedder, gitarzyści Zach Filkins i Drew Brown, basista i wiolonczelista Brent Kutzle oraz perkusista Eddie Fisher. Zespół wydał swój debiutancki album Dreaming Out Loud w 2007 roku. Krążek ten, powstały przy współpracy z The Mosley Music Group/Interscope, zawiera multi-platynowy singiel "Apologize”, który spowodował prawdziwe zatrzęsienie w sprzedaży digitalowej, a także na antenach na całym świecie, otrzymując nominację do nagrody Grammy.

Drugi album zespołu - Waking Up, wydany w 2009 roku,  to między innymi takie hity jak: “All the Right Moves,” “Secrets” i “Good Life.” Kolejny album to wydany w 2013 roku, pokryty platyną Native, zawierający hit nr 1.- “Counting Stars” (ponad 33 miliony sprzedanych singli) oraz światowa trasa koncertowa. OneRepublic w 2016 wydał Oh My My, swój czwarty album. Wiosną 2018 roku, zespół wypuścił piosenkę “Start Again ft. Logic”, która znalazła się w ścieżce dźwiękowej produkcji Netflixa - 13 reasons, a także utwór “Connection”, który był częścią kampanii FCA Summer of Jeep.

ip

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Kalush Orchestra świętuje zwycięstwo w Eurowizji 2022 [WIDEO]

Zespół uczcił zwycięstwo wydając nowy klip "Stefania"

George Ezera zapowiada nową płytę "Gold Rush Kid" [WIDEO] Warszawa

Artysta wystąpi w Polsce na początku 2023 roku.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!