Koncert
OTT.

OTT.

  • 2020-06-06, , godzina 19:00
  • 90 zł (OTT.)
  • Progresja Music Zone, Warszawa

Bilety

Opis

Zapraszamy na koncert OTT., który zagra pierwszy koncert w Polsce! Już 6 czerwca 2020 w warszawskiej Progresji. OTT. bilety już dostępne.

OTT. - DJ i kompozytor

OTT. to pseudonim DJ-a, kompozytora i producenta pochodzenia angielskiego. Aktywnie współpracuje z wytwórnią Twisted Records.

Lista artystów z którymi współpracował artysta prawie nie ma końca: Brian Eno, The Orb, Youth, Shpongle, Killing Joke, Hallucinogen, Sinead O'Connor, Embrace, Steve Hillage, System 7, Natacha Atlas i inni.

Popularność zdobył po ukazaniu się płyty Hallucinogen - In Dub w 2002 roku, która zawierała 6 genialnych remiksów utworów Hallucinogena. Doskonaląc swój warsztat rok później wypuścił pierwszy album solowy pod nazwą Blumenkraft. Połączenie elektroniki, dub i orientalnych rytmów szybko podbiło serce tysięcy ludzi na świecie. Od tamtego czasu wypuścił 4 krążki: Blumenkraft (2003), Skylon (2008), Mir (2011), Fairchildren (2015). Muzyka z tych albumów najczęściej porównywana, do projektu swojego przyjaciela, Simona Posforda - Shpongle. W maju 2020 roku OTT zapowiedział wydanie najnowszego albumu, więc na występie w Progresji bez wątpienia nie zabraknie także premierowego materiału.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "OTT."? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Lady Pank
Lady Pank zaprasza na koncert do Stodoły Warszawa

W związku z dużym zainteresowaniem nowym terminem wyprzedanego koncertu Lady Pank w Stodole, wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2020.