Koncert
Pentatonix

Pentatonix

  • 2023-05-15, , godzina 18:00
  • 249 zł (Pentatonix)
  • Torwar, Warszawa

Bilety

Opis

Serdecznie zapraszamy na koncert najsłynniejszego zespołu acapella Pentatonix. który odbędzie się 15 maja 2023 roku w Warszawskim COS Towar. Pentatonix w Polsce bilety już dostępne.

Pentatonix koncert

Pentatonix słusznie owiany legendarną sławą zmuszony został do ponownego przeniesienia swojej światowej trasy koncertowej. Tym samym przesunięty został również termin polskiego występu grupy.

 

Chociaż fani Pentatonix muszą wykazać się nie lada cierpliwością, to w tym wypadku bez wątpienia jest na co c

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Pentatonix"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!