Koncert
PET SHOP BOYS

PET SHOP BOYS

  • 2020-05-24
  • Torwar, Warszawa

Opis

Pet Shop Boys z trasą Dreamworld: The Greatest Hits Live przemierzą Wielką Brytanie i Europe w maju i czerwcu 2020 roku. W Polsce będziemy mieli okazję posłuchać ich 24 maja w COS Torwar.

Pet Shop Boys ogłosili również szczegóły swojego długo wyczekiwanego albumu „Hotspot”, który nakładem x2 Records/Kobalt ukaże się 24 stycznia 2020 roku.

„Hotspot” wyprodukowany przez Stuarta Price’a,  został napisany i nagrany głównie w Berlinie i Los Angeles. Zawiera 10 zupełnie nowych utworów Tennant’a i Lowe’a oraz wydany w tym roku singiel „Dreamland” z udziałem Years&Years, a także nowy kawałek „Burning the heather”- z gitarzystą Bernardem Butlerem.

„Sporą część naszej muzyki napisaliśmy w Berlinie w ciągu ostatnich dziesięciu lat i możliwość pracy nad tym albumem w legendarnym Hansa Studios było ekscytującym doświadczeniem, które dodało nowy wymiar naszemu brzmieniu.”

Album jest trzecią częścią trylogii płyt Pet Shop Boys wyprodukowanych przez Stuarta Price’a po wydanym w 2013 albumie „Electric” i „Super” z 2016 roku. 

„Hotspot” będzie można zakupić w wersji CD, na winylu lub cyfrowo, Album jest również dostępny w  przedsprzedaży.

Lista utworów „Hotspot”:
1.    Will-o-the-wisp
2.    You are the one
3.    Happy people
4.    Dreamland (featuring Years & Years)
5.    Hoping for a miracle
6.    I don’t wanna
7.    Monkey business
8.    Only the dark
9.    Burning the heather
10.  Wedding in Berlin

Ogólna sprzedaż biletów na koncert w Polsce rozpocznie się we wtorek 19 listopada o godz. 10:00 na  LiveNation.pl and Ticketmaster.pl Przedsprzedaż Citi Handlowy: piątek, 15 listopada 10:00 – czwartek, 19 listopada 9:00 Przedsprzedaż Ticketmaster: poniedziałek, 18 listopada 10:00 – czwartek, 19 listopada 10:00 na Ticketmaster.pl

ip

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "PET SHOP BOYS "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Mike Skinner
Mike Skinner wystąpi w Warszawie Warszawa

Mike Skinner 17 października przyjedzie do warszawskiej Pragi Centrum wystąpić w formule dj set.

Disclosure 2020
Disclosure ogłasza premierę nowego albumu "Energy"

Tytułowy singiel czeka na was już teraz!