Koncert
Polska na Mundialach

Polska na Mundialach

  • 2022-11-08, , godzina 10:00
  • 30 zł (Polska na Mundialach)
  • Fabryka Norblina, Warszawa

Opis

Wybierz się na wystawę Polacy na Mundialach do Fabryki Norblina (Budynek Plater, II piętro) w Warszawie. Poznaj historię Polaków na Mundialach bilety na wystawę już w sprzedaży!

O wystawie Polska na Mundialach

Wystawę można oglądać od 29.10.2022 do 31.12.2022r.

 

Jedyne miejsce gdzie możesz poczuć historię! Wspomnienia związane z ukochanym sportem Polaków, ożyły dzięki niesamowitym efektom wizualnym osiągniętym przy użyciu najnowszych technologii oraz współpracy z Biblioteką Piłkarstwa Polskiego i z

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Polska na Mundialach"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!