Koncert
Rainbow Kitten Surprise

Rainbow Kitten Surprise

  • 2023-03-22, , godzina 19:00
  • 99 zł (Rainbow Kitten Surprise)
  • Progresja Music Zone, Warszawa

Bilety

Opis

ZMIANA DATY Warszawski koncert Rainbow Kitten Surprise zaplanowany na 5.11.2022 został przełożony na 22.03.2023 do Klubu Progresja. Wszystkie bilety zachowują ważność w nowym terminie i miejscu.

 

Rainbow Kitten Surprise to zespół wymykający się wszelkim definicjom. Eklektyczna formacja, której twórczość łączy elementy folku, hip-hopu i rocka wystąpi w warszawskim klubie Progresja. 

Rainbow Kitten Surprise w Warszawie

Muzyczny kameleon? Na pewno. Wprawne ucho wyłapie w kawałkach RKS zarówno inspirac

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Rainbow Kitten Surprise"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Anna Karwan prezentuje nowy album "Swobodnie" [WIDEO]

To długo oczekiwane wydawnictwo artystki.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!