Koncert
Rhapsody of Fire

Rhapsody of Fire

  • 2023-04-19, , godzina 20:00
  • 130 zł (RHAPSODY OF FIRE + support)
  • Klub Proxima, Warszawa

Bilety

Opis

NOWA DATA Zespoł Rhapsody of Fire Zespół zagra 19 kwietnia 2023 roku w warszawskim klubie Proxima. Wszystkie bilety zakupione na poprzedni termin (16.02.2022 - Warszawa Klub Proxima) zachowują swoją ważność.

 

Zapraszamy na jedyny koncert w Polsce włoskiej legendy Rhapsody of Fire! Wydarzenie odbędzie się 19.04.2023 w warszawskiej Proximie. Rhapsody of Fire bilety na koncert już w sprzedaży!

O Rhapsody of Fire

RHAPSODY OF FIRE, włoska legenda symfonicznego metalu, powstała w Trieście w połowie lat 9

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Rhapsody of Fire"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Anna Karwan prezentuje nowy album "Swobodnie" [WIDEO]

To długo oczekiwane wydawnictwo artystki.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!