Koncert
Rhye

Rhye

  • 2020-11-25, , godzina 18:00
  • 89 zł (Rhye)
  • Klub Palladium, Warszawa

Bilety

Opis

Rhye w Polsce! Mike Milosh wraca do Warszawy, by wystąpić 25 listopada w klupie Palladium. Rhye bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.

Rhye informacje

Projekt Rhye powstał w 2012 roku. Muzyka Rhye to pełna emocji, trochę leniwa elektronika połączona z R&B. Tożsamość zespołu została ujawniona dopiero rok po powstaniu - kiedy to ukazał się świetnie przyjęty debiutancki album Rhye "Woman". Wówczas zespół tworzyli: pochodzący z Danii - instrumentalista Robin Hannibal oraz kanadyjski wokalista - Mike Milosh


Początek lutego 2018 przyniósł premierę od Rhye - kolejny album zatytułowany "Blood" oraz "Blood Remixed". Obecnie projekt sygnowany jest przez samego Milosha.

 

W maju 2019 roku ukazał się zaś "Spirit", czyli trzeci studyjny album artysty. Na krążku znalazły się takie utwory jak "Needed" czy nagrany z połową duetu Kiasmos - Ólafur Arnaldsem kawałek zatytułowany "Patience". 

 

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Rhye"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Daria Zawiałow - Nie mamy czasu
"Nie mamy czasu" - zadebiutował inspirowany faktami klip Darii Zawiałow [WIDEO]

To nowy singiel promujący album "Helsinki (Special Edition)".

Festiwal na Patio
Startuje Festiwal na Patio w ramach pożegnania wakacji we Wrocławiu

3 dniowy festiwal, będzie obfitował w różne gałęzie sztuk artystycznej ekspresji od wernisaży i wystaw, przez teatr, aż do koncertów.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!