Koncert
Rodrigo y Gabriela

Rodrigo y Gabriela

  • 2023-10-11
  • Palladium, Warszawa

Opis

Rodrigo y Gabriela, uwielbiany w Polsce meksykański duet ze statuetką Grammy na koncie zagra 11 października 2023 w klubie Palladium w Warszawie!

Rodrigo y Gabriela, słynący z unikalnego połączenia flamenco, rocka i metalu, ogłosili swoją trzecią płytę „In Between Thoughts...A New World”, która ukaże się 21 kwietnia.  Album poszerzający tradycyjne brzmienie duetu o nowatorskie, elektroniczne brzmienia i uzupełniony dźwiękami orkiestry został wyprodukowany przez Rodrigo y Gabriela w studiu w Ixtapa w Meksyku.

Już przez ponad dwie dekady Rodrigo y Gabriela hipnotyzują publiczność na całym świecie swoją wirtuozerią. Rodrigo y Gabriela współpracowali w przeszłości z takimi artystami jak Metallica, Hans Zimmer czy Al Di Meola, co skutkowało chwalonymi przez krytyków i fanów singlami. Ich muzyka była wielokrotnie nagradzana, między innymi Latin Grammy Award (2019) i Independent Music Award. Koncert w Warszawie będzie częścią światowej trasy zespołu, na którą fani z całego świata czekają z niecierpliwością!

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Rodrigo y Gabriela"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Mystic Festival 2024 prezentuje kolejnych artystów [WIDEO]

Nie boją się muzyki ekstremalnej, wolności słowa, nieskrępowanej artystycznej ekspresji.

Cherise Roberts wystąpi w Polsce [WIDEO]

Zobacz jakie miasta odwiedzi.

Popularne
Buka prezentuje album "Po drugiej stronie lustra 2023" [WIDEO]

Album ten to muzyczno-liryczna reprodukcja.

Martin Garrix łączy siły z Lloyiso [WIDEO]
Martin Garrix łączy siły z Lloyiso [WIDEO]

Niesamowity duet i ich najnowsze dzieło.