Koncert
Ronja, córka zbójnika

Ronja, córka zbójnika

  • 2022-12-03, , godzina 16:00
  • 70 zł (Ronja, córka zbójnika)
  • Teatr Powszechny w Warszawie, Warszawa

Opis

Zapraszamy na spektakl familijny dla widzów od 7-go roku życia pt. Ronja, córka zbójnika do Teatru Powszechnego w Warszawie. Ronja, córka zbójnika bilety już w sprzedaży.

Zasady bezpieczeństwa

  • Zasady bezpieczeństwa podczas wizyty w Teatrze Powszechnym

  • Oświadczenie o stanie zdrowia do pobrania

Ronja, córka zbójnika fabuła 

Bohaterka kultowej powieści Astrid Lindgren jest ,,dzieckiem lasu", żyje w symbiozie z przyrodą, jest wyczulona na potrzeby i cierpienie zwierząt, w relacjach z ludźmi kieruje się br

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Ronja, córka zbójnika"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!