Koncert
Scott Stapp of Creed

Scott Stapp of Creed

  • 2023-03-09, , godzina 19:30
  • 99 zł (Scott Stapp of Creed)
  • Klub Proxima, Warszawa

Bilety

Opis

ZMIANA DATY Wszystkie występy muzyka w ramach "The Survivor Tour" zostały przesunięte na marzec 2023 roku. Dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność w nowym terminie. 

 

Scott Stapp w Polsce! Solowy koncert wokalisty Creed - odbędzie się 9 marca 2023 w warszawskim klubie Proxima. Podczas trasy The Survivor Tour usłyszymy materiał z jego trzech autorskich albumów, jak również największe hity Creed. Scott Stapp of Creed bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.

Scott Stapp informacje

O t

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Scott Stapp of Creed "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!