Koncert
Spatinuit Avec Caroline Et Veronique • wieczór muzyki klasycznej

Spatinuit Avec Caroline Et Veronique • wieczór muzyki klasycznej

  • 2018-07-28, , godzina 20:00
  • 30 zł
  • Klub SPATiF, Aleje Ujazdowskie 45, Warszawa

Opis

Chopin / Debussy / Saint Saëns / Wieniawski / Joachim

Wieczorem, 28 lipca o godzinie 20, warszawski klub Spatif odda swoje przestrzenie romantycznym fantazjom fortepianu i skrzypiec.

Weronika Chodakowska i Karolina Gutowska - wspaniałe, młode artystki sceny muzycznej zaprezentują słuchaczom rzadziej grywane utwory najważniejszych polskich i zagranicznych kompozytorów epoki romantyzmu.

Muzyka, która nie rozróżnia koloru skóry, wiary, przekonań politycznych czy orientacji seksualnej. Zaproszony jest każdy, kto pragnie pożegnać ostatnie dni lipca zatracając się w urzekających kompozycjach mistrzów sztuki muzycznej.

Skrzypce i fortepian spotykają się, by śpiewać razem, przeciwko sobie, rozstawać się i wracać do siebie. Karolina Gutowska, skrzypaczka z Gdańska, doskonaląca swoje umiejętności w Warszawie oraz Weronika Chodakowska, Warszawianka, pianistka rekomendowana przez prof. Elżbietę Tarnawską oraz prof. Ramiro Sanjinesa spotykają się, by wzbudzić przejmujący głos instrumentów, przynoszący wzruszenie, otuchę, złość, ale też ukojenie. Z dala od politycznych wrzaw, podziałów i pędu świata, w Spatifie przemówi ta, która łagodzi obyczaje.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Spatinuit Avec Caroline Et Veronique • wieczór muzyki klasycznej"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Premiera świątecznej EPki Red Lips

Red Lips prezentuje nowy teledysk, który jest zapowiedzią minialbumu muzycznego.

Ariana Grande
Kraków przystankiem Ariany Grande podczas trasy "Sweetener World Tour"

Koncert odbędzie się 9 września 2019 w Tauron Arenie Kraków.