Koncert
Stand - up Hybrydy

Stand - up Hybrydy

  • 2018-12-09
  • 40
  • Hybrydy, Warszawa

Opis

Serdecznie zapraszamy do Klubu Hybrydy na wieczory z cyklu STAND-UP HYBRYDY! Hybrydy Stand Up bilety już w sprzedaży!   STAND-UP HYBRYDY Gospodarz sceny: Katarzyna Piasecka   9 września - Stand-up Hybrydy: Mateusz Socha, Darek Gadowski 14 października - Stand-up Hybrydy: Piotr Szulowski, Adam Van Bendler 9 grudnia - Stand-up Hybrydy: Maks Padalak, Wojtek Pięta, Ola Petrus, Adam Sobaniec, Ewa Stasiewicz, Rafał Sumowski  

Stand-up Hybrydy 2018 Stand-up Hybrydy to cykl, który odbywa się od 2014 roku w klubie Hybrydy. Raz w miesiącu na występy zapraszani są najlepsi polscy komicy i wspólnie urządzają rasowe wieczory stand-up comedy. Na zakończenie każdego z nich organizowany jest open mic (chętnych prosimy o napisanie wiadomości na profilu Stand-up Hybrydy). Będzie odważnie, abstrakcyjnie i zabawnie. PROGRAM TYLKO DLA WIDZÓW DOROSŁYCH. Startujemy zawsze o 19:00. Klub otwieramy od 18:00. Gospodarzem jak zawsze będzie Katarzyna Piasecka!   Stand Up Hybrydy bilety dostępne w sprzedaży!

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Stand - up Hybrydy"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Tede
Tede zagra w Czersku

Artysta wystąpi 22 grudnia 2018 w ramach #NOJItour.

Ziggy Marley
Ziggy Marley pierwszą gwiazdą Pol'and'Rock Festival 2019

25. edycja festiwalu odbędzie się 1-3 sierpnia 2019.

Konkurs Ziaja