Koncert
Strefa Jelenia 2022: OKI

Strefa Jelenia 2022: OKI

  • 2022-08-20, , godzina 20:00
  • 39 zł
  • Strefa Jelenia, Warszawa

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 18.

fot. Jakub Łukaszewicz

Wystąpili

Opis

OKI, to jeden z najciekawszych talentów sceny rapowej, który w niecałe dwa lata szturmem przebił się do czołówki rodzimej branży muzycznej. 10 czerwca wydał kolejny album “PRODUKT47”, którym tylko potwierdził swoją absolutną świeżość i utrzymał uwielbienie fanów, tworząc prawdziwy #47movement. OKI emanuje niespotykaną dotąd na scenie energią. Jest uroczy, nieustraszony i nieprzewidywalny, a jednocześnie pełen ujmującego dystansu do własnego wizerunku.

“Młody jeżyk” potrafi jak nikt inny bawić się konwencją rapu, balansować na granicy pastiszu jednocześnie tworząc nową i spójną artystyczną jakość, która jest czymś znacznie więcej niż sezonową kreacją. Z każdego jego ruchu możemy odczytać niezwykłą tożsamość młodego rapera. W zeszłym roku razem ze swoimi kolegami z supergrupy OIO, którą współtworzy, przejął scenę Strefy Jelenia na niezapomnianym koncercie. 20 sierpnia spodziewajcie się jeszcze mocniejszego uderzenia, bo wjeżdża nowy materiał!

ip

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Stratovarius zaprezentował nowe wideo "Broken" [WIDEO]

Tydzień po premierze najnowszego, pierwszego od siedmiu lat albumu, zespół zaprezentował nowy teledysk.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!