Koncert
The Neal Morse Band

The Neal Morse Band

  • 2022-06-11, , godzina 19:30
  • 149 zł (The Neal Morse Band)
  • Progresja Music Zone, Warszawa

Bilety

Opis

The Neal Morse Band w Polsce! Wyjątkowy zespół, utworzony przez Neala Morsa oraz Mike'a Portnoy'a (ex-Dream Theater), wystąpi 11 czerwca 2022 roku w warszawskiej Progresji w ramach trasy promującej najnowszy album muzyków - ,,Innocence & Danger". The Neal Morse Band bilety już w sprzedaży.

O zespole The Neal Morse Band

Fanom rocka progresywnego Neala Morse'a nikomu przedstawiać nie trzeba. Pochodzący z Kalifornii Amerykanin zapisał bowiem wiele pięknych stron w historii gatunku. Zrobił to jako muzy

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "The Neal Morse Band"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
George Ezera zapowiada nową płytę "Gold Rush Kid" [WIDEO] Warszawa

Artysta wystąpi w Polsce na początku 2023 roku.

Kendrick
Kendrick Lamar powraca z nowym albumem "Mr. Morale & the Big Steppers" [WIDEO]

Czy artysta wystąpi w Polsce podczas swojej trasy koncertowej po Europie?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!