Koncert
The Neighbourhood

The Neighbourhood

  • 2022-09-28, , godzina 19:30
  • 129 zł (THE NEIGHBOURHOOD)
  • Torwar, Warszawa

Opis

ZMIANA DAT Trasa The NBHD zaplanowana na jesień została przeniesiona na 2022 rok.

 

Kalifornijska formacja The Neighbourhood ponownie w Polsce! Po ogromnym sukcesie koncertu na warszawskim Torwarze na początku 2019 roku, zespół THE NBHD powraca aby zagrać w 2 polskich miastach: Warszawie oraz Krakowie. The Neighbourhood bilety na koncerty już w sprzedaży!

The Neighbourhood koncerty 2022

  • Warszawa - 28.09.2022, COS Torwar | przeniesiony z 20.11
  • Kraków - 3.10.2022, Klub Studio | przeniesiony z  16.11
  • Kraków - 4.10.2022, Klub Studio | przeniesiony z 17.11

Artyści The Neighbourhood - Jesse, Brandon, Zachary, Jeremy i Michael, czekają na Was i zapewniają, że koncerty przeniesione na 2022 rok będą miały wyjątkowy charakter i z nawiązką zrekompensują Wam dodatkowy czas oczekiwania. U boku The Neighbourhood wystąpią goście specjalni - obserwujcie profile NBHD a wkrótce dowiecie się kto to będzie!

 

Europejska trasa koncertowa zespołu The Neighbourhood przeniesiona na 2022 rok będzie promować najnowszą twórczość grupy, w tym album Chip Chrome The Mono-Tones wydany przez Columbia Records. Ta kochana przez widzów kalifornijska formacja łącznie zagra 24 show (w tym 3 w Polsce), będzie to pierwsza jak do tej pory tak duża trasa koncertowa tego zespołu w Europie!

The Neighbourhood Chip Chrome & The Mono-Tones

Nowa płyta The NBHD pod tytułem Chip Chrome & The Mono-Tones została wydana przez Columbia Records.Teledysk Middle of Somewhere z 2019 roku stał się inspiracją dla nowej twórczości zespołu, pozwoliło to na ewolucję w brzmieniu i przyczyniło się do intensywnej pracy nad kolejnym krążkiem.

 

Utwory jakie znajdziecie na tej płycie to:Chip Chrome, Pretty Boy, Lost in Translation, Devil's Advocate, Hell or High Water, Cherry Flavoured, The Mono-Tones, BooHoo, Silver Lining, Tobacco Sunburst oraz Middle of Somewhere.

O zespole The Neighbourhood

Grupa The Neighbourhood tworzy muzykę w klimacie alternatywnego rocka i pop rocka. W muzycznym świecie zespół zasłynął kilka lat temu - w 2012 roku, po tym jak ukazał się ich pierwszy singiel pt. ,,Sweater Weather". Krążek ten osiągnął w USA status podwójnej platyny. Do tej pory muzycy wydali trzy albumu studyjne. Pokryty złotem - ,,I Love You", drugi - również bardzo wysoko notowany ,,Wiped Out!"oraz trzeci album zatytułowany po prostu ,,The Neighbourhood", który miał swoją premierę zaledwie kilka miesięcy temu - 9 marca 2018 roku. Utwory, które znalazły się na ostatnim albumie to m.in.: ,,Flowers", ,,Scary Love", ,,Nervous", ,,Void", ,,Softcore", ,,Blue", ,,Too Serious" oraz ,,Stuck With Me". Artyści na swoim koncie mają również kilka wydawnictw EP. W 2012 roku w sprzedaży ukazały się dwa minialbumy formacji, tj. ,,I'm Sorry" oraz ,,Thank You". Rok później grupa wydała kolejne EP zatytułowane ,,The Love Collection". W 2017 roku odbyła się premiera minialbumu zatytułowanego ,,Hard".


The Neighbourhood tworzą: wokalista Jesse James Rutherford, perkusista Brandon Fried, dwóch znakomitych gitarzystów, Zachary Abels i Jeremy Freedman, oraz basista Michael Margott.

Współpraca członków zespołu od samego początku okazała się bardzo owocna. Doskonale pokazali, jak powinien brzmieć rock w XXI wieku. Muzycy współpracowali i nagrywali również z artystami ze świata rapu (m.in. YG, Raury, Danny Brown, Dej Loaf, French Montana, Casey Veggies) tworząc mieszankę zupełnie nowych dźwięków, które kochają i czują najlepiej - mix rocka, hip-hopu i popu. To właśnie pop jest tym, co ich mocno łączy, nie ma dla nich nic cenniejszego, bardziej angażującego niż dobra muzyka pop. Przewaga grupy polega również na tym, że są w pełni świadomi tego, co tworzą i do czego dążą. Zespół zawsze wyprzedawał wszystkie swoje koncerty w Stanach Zjednoczonych, Europie i Rosji.

Ograniczenia wiekowe

Dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na koncert tylko jednej osobie - bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna!

Małoletni, którzy ukończyli 13 rok życia, a nie ukończyli lat 18, mogą uczestniczyć w koncercie dopiero po przedłożeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna  prawnego - dokument do pobrania TUTAJ

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych 

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "The Neighbourhood"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Premiera płyty IGO
Pierwszy rozdział nowego życia IGO. Premiera płyty już niebawem!

Premiera płyty "IGO" już 18 listopada. Właśnie ruszył preorder płyty na empik.com.

Burna Boy prezentuje nowy klip "It's Plenty" [WIDEO]

Album zadebiutował na 14. miejscu Billboard Top 200, co jest najlepszym wynikiem wokalisty na amerykańskiej liście.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!