Koncert
The Rasmus

The Rasmus

 • 2022-10-12, , godzina 18:00
 • 99 zł (The Rasmus)
 • Klub Proxima, Warszawa

Bilety

Opis

The Rasmus w Polsce! Fińska grupa zagra w naszym kraju dwa koncerty, w Warszawie i Krakowie. The Rasmus bilety na koncerty w Polsce już w sprzedaży!

The Rasmus koncerty 2022

Fiński zespół The Rasmus wystąpi na koncertach w dwóch miastach:

 • Warszawa - 12.10, Proxima

 • Kraków - 13.10, Klub  Kwadrat

Minęły cztery lata od ostatniego albumu The Rasmus Dark Matters. W ciągu ostatniego roku, w czasie pandemii, The Rasmus byli zajęci nagrywaniem swojego dziesiątego krążka wraz z brytyjskim producentem duńskiego pochodzenia, Joshuą. The Rasmus powracają z pierwszymi owocami tych sesji w postaci nowego singla Bones.

 

Wokalista The Rasmus, Lauri Ylönen, mówi o singlu:

Chodzi o złą karmę. Cokolwiek pozostawisz za sobą w życiu, pewnego dnia znajdziesz przed sobą. Ta piosenka ma nieco inne brzmienie, ale nadal ma mroczny klimat, typowy dla The Rasmus.

 

Po Bones, już jesienią, pojawi się więcej singli, a w 2022 będzie miała miejsce premiera całego albumu. Wydanie krążka będzie wsparte światową trasą koncertową. Singiel i album zostały wyprodukowane i zmiksowane razem z Joshuą, który współpracował między innymi z takimi artystami jak Kent, MEW, Kashmir, Guano Apes, Broder Daniel, Carpark North i wieloma innymi.

 • Producent roku w Danii (2000) za ,,The Good Life" zespołu Kashmir (6 nagród Grammy)

 • Producent Roku w Szwecji (2010) za ,,Röd" zespołu Kent (7 nagród Grammy)

 • Wiele platynowych / złotych albumów jako producent, inżynier i mikser.

O The Rasmus

The Rasmus powstali w 1995 roku, kiedy członkowie byli jeszcze w liceum. Ich debiutancki album, Peep, szybko pokrył się złotem w ich ojczyźnie, Finlandii, dzięki czemu członkowie zespołu stali się gwiazdami rocka w wieku 16 lat. Kolejny krążek, Playboys, również zdobył miano złotego i przyniósł grupie Emmę, fińską wersję nagrody Grammy. Ich trzeci album, Hell of a Tester, zawierał Liquid, utwór, który został wybrany najlepszym singlem roku przez fińskich krytyków muzycznych.

 

Album Into z 2001 roku pokrył się podwójną platyną w ich rodzinnym kraju, a debiutancki singiel F-F-F-Falling trafił na szczyty list przebojów. Zespół zyskał międzynarodowy fanbase i zaczął koncertować w całej Europie. Ich piąty album Dead Letters, wydany w 2003 roku, był przełomowy dla zespołu, w dużej mierze dzięki sukcesowi singla In the Shadows. Hide from the Sun z 2005 roku pokrył się platyną w Finlandii. Ich czwarty hit fińskich list przebojów, Black Roses, został wydany w 2008 roku przez Desmonda Childa.

 

Po wydaniu kompilacji Best of The Rasmus: 2001-2009 i solowej płyty Lauri Ylönen z 2011 roku zatytułowanej New World, The Rasmus wydali ósmy album zatytułowany The Rasmus w 2012 roku. Zespół powrócił w 2017 roku z albumem Dark Matters. The Rasmus to wciąż jeden z najbardziej popularnych zespołów rockowych w Europie. Wielokrotnie koncertowali w Skandynawii, a także w Europie Środkowej, Azji, Japonii, Kanadzie, USA i Ameryce Południowej. The Rasmus to wokalista Lauri Ylönen, basista Eero Heinonen, gitarzysta Pauli Rantasalmi i perkusista Aki Hakala.

 

Albumy: Peep (1996, Warner), Playboys (1997, Warner), Hell Of A Tester (1998, Warner), Into (2001, Playground), Dead Letters (2003, Playground), Hide From the Sun (2005, Playground) , Czarne róże (2008, Playground), The Rasmus (2012, Universal), Dark Matters (2017, Playground)

The Rasmus bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

 • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

 • Limit na jedną kartę kredytową,

 • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 8 sztuk.

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ.

 

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wyględowskiej 10/23, 02-654 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

Możliwość uczestnictwa w imprezie może podlegać szczególnym warunkom w zależności od przepisów prawa, które będą obowiązywały w dniu jej organizacji. Każdy uczestnik zobowiązany jest na bieżąco śledzić aktualizacje dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniach z publicznością.

 

Należy również mieć na uwadze fakt, iż organizator i/lub artyści mogą wprowadzać szczególne zasady uczestnictwa w imprezie, o których uczestnicy zostaną poinformowani przed datą wydarzenia. Nie zastosowanie się do określonych warunków uczestnictwa w imprezie może skutkować odmową wpuszczenia uczestnika na teren imprez.

 

Do takich warunków mogą należeć między innymi:

 • wymóg przedstawienia dowodu pełnego zaszczepienia przeciwko COVID-19;
 • wymóg przedstawienia dowodu na bycie ozdrowieńcem, który przeszedł chorobę COVID-19;
 • wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-COV-2.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "The Rasmus"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Kawiarenka Szpilmana
Maria Zawartko zaprasza na 75-lecie działalności Dolnośląskiego Towarzystwa Muzycznego

Koncert Jubileuszowy "Kawiarenka Szpilmana" już 5 grudnia w Operze Wrocławskiej.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!