Koncert
The Rocket Man - A Tribute to Sir Elton John

The Rocket Man - A Tribute to Sir Elton John

  • 2020-12-01, , godzina 19:00
  • 130 zł ("The Rocket Man" a tribute to Sir Elton John)
  • Torwar, Warszawa

Bilety

Opis

DODATKOWE TERMINY W sprzedaży bilety na dodatkowe koncerty w Poznaniu i we Wrocławiu!

 

The Rocket Man - A Tribute to Sir Elton John w Polsce! Zapraszamy na wyjątkowy tribute show, w trakcie którego muzyka Eltona Johna ponownie zabrzmi na żywo. The Rocket Man - A Tribute to Sir Elton John bilety już w sprzedaży.

O widowisku The Rocket Man - A Tribute to Sir Elton John

Sir Elton John w 2018 roku oficjalnie pożegnał się z fanami, wyruszając w wieńczącą 50 lat kariery estradowej trasę koncertową. Na szczęście jednak o jego osobie i muzyce nie pozwalają nam zapomnieć nie tylko albumy, archiwalne nagrania czy doskonały film, poświęcony życiu i twórczości gwiazdora. Już teraz zapraszamy na trasę koncertową The Rocket Man - A Tribute to Sir Elton John - weź udział w tym wyjątkowym widowisku!

 

Podczas tego tribute show w postać legendarnego Eltona Johna wcieli się Jimmy Love - artysta będący prawdziwym wulkanem energii. Nikt tak jak on nie potrafi w pełni oddać charakteru ekscentrycznej i barwnej postaci Eltona Johna z niespotykanym dotąd wigorem, charyzmą i autentycznością.

 

Jimmy'emu towarzyszyć będzie wyśmienity band, który zabierze Was w muzyczną podróż po ,,Yellow Brick Road", brawurowo wykonując największe hity Eltona Johna, takie jak ,,Crocodile Rock" i ,,Philadelphia Freedom", a także ponadczasowo piękne ballady: ,,Your Song" czy ,,I Guess That's Why They Call It The Blues".

A Tribute to Sir Elton John koncerty

18:00 - Otwarcie bram

19:00 - Koncert

 

Olśniewające kostiumy, fantastyczny wokal, porywające solówki fortepianowe i przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera koncertów Eltona Johna - to wszystko  sprawia, że ,,The Rocket Man" to widowisko, którego nie można przegapić!

 

Koncerty The Rocket Man odbędą się w:

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "The Rocket Man - A Tribute to Sir Elton John"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
DANE - Damian Stankiewicz
DJ Dane prezentuje nowy utwór "Get Money"

Młody muzyk wychodzi również naprzeciw wszystkim, którym brakuje aktualnie koncertów na żywo.

Opener 2021
Open'er Festival 2021 potwierdza pierwszych artystów

Pierwsi artyści potwierdzają koncerty na Open'er Festival powered by Orange 2021.