Koncert
Tom Grennan

Tom Grennan

  • 2022-03-14
  • Proxima, Warszawa

Wystąpią

Opis

Sytuacja epidemiologiczna na świecie nie pozwala jeszcze na organizację koncertów, stąd europejska trasa Toma Grennana, nowej nadziei brytyjskiej sceny muzyki pop musiała zostać przesunięta na 2022 rok. Nie zmienia to na szczęście faktu, że Tom ze swoim nowym materiałem pojawi się w Polsce! Artysta zagra 14 marca 2022 roku w warszawskim klubie Proxima, a wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują swoją ważność w nowej dacie.

Urodzony w Bedford, ale mieszkający w Londynie wokalista i twórca tekstów Tom Grennan po raz pierwszy zdobył sławę dzięki gościnnemu udziałowi w utworze grupy Chase & Status „All Goes Wrong”. Piosenka dała artyście szansę na zaprezentowanie swojej twórczości w największych rozgłośniach radiowych i nadała rozpędu jego karierze.

Jego pierwszy album “Lighting Matches” był jednym z 10. najlepiej sprzedających się debiutów w 2018 roku. Płyta zawierała takie hity jak: „Found What I’ve Been Looking For”, „Barbed Wire” i „Something In The Water” i ukazywała emocjonalną osobowość Toma. Nie brakuje w niej skrajności – od delikatnych i stonowanych ballad po energetyczne i intensywne utwory.

Jednak prawdziwie wielkie dni w karierze Toma dopiero nadchodzą, w dużej mierze dzięki wydanemu w marcu 2021 krążkowi “Evering Road”. Jak zapowiada The Guardian, “Evering Road” “powinien dać pierwsze wejście na szczyty notowań” w karierze 26-letniego artysty i nie ma w tym stwierdzeniu nic zaskakującego. “Prawdziwy rockstar generacji Z”, jak pisze o Tomie Grennanie The Sun z każdym kolejnym singlem zdawał się być coraz lepszy, by finalnie zaserwować swoim słuchaczom takie hity jak “Little Bit Of Love”, “This Is The Place” czy “Amen”, który doczekał się już serii naprawdę ciekawych remixów.

Grennan z pewnością ma wszystko, czego potrzebuje aby stać się gwiazdą o prawdziwie światowym zasięgu: kapitalne utwory, wielką charyzmę, a przede wszystkim świetnie wypada na żywo! Z niekrytą radością możemy również ogłosić, że zaplanowana na 2022 rok europejska trasa Grennana zahaczy również o Polskę.

Artysta zagra w warszawskim klubie Proxima 14 marca 2022, a bilety na to wydarzenie są już dostępne w regularnej sprzedaży na fource.pl oraz poprzez bileterie GoOut, Going., Biletomat, Eventim oraz Ticketmaster.

ip

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Sarsa - Ze Mną Tańcz
Sarsa w klipie "Ze Mną Tańcz" stosuje technologie XR [WIDEO]

To drugi singiel zapowiadający jej nowy album "RUNOSTANY".

Downtown, Anya Taylor-Joy
Anya Taylor-Joy śpiewa cover "Downtown" [WIDEO]

To oficjalna piosenka z filmu "Ostatniej nocy w Soho".

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!