Koncert
Wawer Music Festival - Tribute to Komeda

Wawer Music Festival - Tribute to Komeda

  • 2019-01-06, , godzina 17:30
  • od 50 zł
  • Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel Boss, Warszawa

Bilety

Opis

Wawer Music Festival to festiwal odbywający się w pięknych wnętrzach Hotelu BOSS w Warszawie. W kolejnym sezonie zapraszamy na wyjątkowe koncerty Tribute to Komeda w 50-tą rocznicę śmierci Krzysztofa Komedy.

Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury serdecznie zaprasza na to niezwykłe wydarzenie do Sali Konferencyjnej Hotelu Boss przy ul. Żwanowieckiej 20!

Twórczość Krzysztofa Komedy, wybitnego polskiego kompozytora, twórcy muzyki do wielu filmów i niekwestionowanego prekursora jazzu, pozostaje niezmiennie żywa - zachwyca kolejne pokolenia, inspiruje artystów.

Andrzej Jagodziński - znakomity pianista i aranżer, mający na swoim koncie sukcesy na polskiej i międzynarodowej scenie muzycznej, zdobywca dwóch prestiżowych nagród muzycznych Fryderyk, podjął się niezwykłego zadania - zaaranżowania na nowo utworów Krzysztofa Komedy.

Do współpracy zaprosił znakomitą wokalistkę jazzową Agnieszkę Wilczyńską oraz wyjątkowych muzyków. I tak powstał koncert, który jest prawdziwą perłą na muzycznej mapie.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Wawer Music Festival - Tribute to Komeda"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Kadr z teledysku
Tulia prezentuje teledysk do "Nothing Else Matters" [WIDEO]

Już jest nowy teledysk zespołu Tulia do coveru piosenki Metalliki.

Helliad Fest 2019
Satyricon, Decapitated i Obscure Sphinx gwiazdami Helliad Fest 2019

Festiwal odbędzie się 23-24 sierpnia 2019 w Gdyni.

Konkurs Ziaja