Koncert
XXANAXX "Gradient" Tour

XXANAXX "Gradient" Tour

  • 2018-12-06, , godzina 20:00
  • od 45 zł
  • Stodoła, Warszawa

Wystąpili

Opis

XXANAXX w zupełnie nowym wydaniu! Już 26 października odbędzie się premiera nowego, długo wyczekiwanego albumu XXANAXX zatytułowanego „GRADIENT”. W tym czasie odbędą się również koncerty, na których premierowo usłyszycie charakterystyczne dla grupy brzmienia w wyjątkowym, koncertowym wymiarze. 

XXanaxx Gradient

Grupa pokusiła się o stworzenie krążka, który wyłamuje się z założeń sztampowych produkcji. XXANAXX nie stoi w miejscu, a poprzez ciągłe poszukiwanie, ciekawość oraz twórczą bezkompromisowość zabiera słuchacza w drogę ku nowym rewirom ich muzycznych działań. Chociaż jedno pozostaje niezmienne: nowy album z pewnością odzwierciedli to, co dla XXANAXX najbardziej charakterystyczne - mięsiste, przestrzenne brzmienia dopełnione wyjątkowo zmysłowym wokalem.

XXanaxx zespół

Klaudia Szafrańska i Michał Wu, będący trzonem grupy XXANAXX, skrzyżowali swoje drogi zawodowe w 2012 roku, co zaowocowało wydaniem singla „Disappear”. Wydawnictwa „Xxanaxx EP”, „Triangles” czy „FWRD” pełne nowoczesnych brzmień i niesztampowych rozwiązań muzycznych spotkały się z przychylnym odbiorem krytyki i ugruntowały pozycję zespołu na polskim rynku muzycznym. Występy na najważniejszych festiwalach takich jak Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Matla Festival czy też The Great Escape pozwolił XXANAXXowi zgromadzić rzeszę wiernych fanów wypełniających po brzegi kluby i sale koncertowe w całej Polsce.
„GRADIENT” otwiera nowy rozdział. Otwórzmy go wspólnie!

Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Abradab
Abradab będzie promował album "048" w Stodole Warszawa

Koncert został zaplanowany na 10 marca 2018.

Sławomir
Sławomir zagra w Hulakula Warszawa

Koncert twórcy rock polo odbędzie się 15 grudnia 2018.

Konkurs Ziaja