BRANŻE
ID:238381

ASYSTENT DS. ZAPASÓW

NR REF. 31005//364 PRACA W WYMIARZE 1/1 ETATU

MIEJSCE PRACY:

Warszawa Mory

TWOJE ZADANIA:

  • Wprowadzanie danych do systemu oraz ich kontrola w celu zapewnienia prawidłowej dostępności produktów na sklepie
  •  Wykonywanie inwentaryzacji, przyjmowanie dostaw, sortowanie, składowanie i przemieszczanie towaru w magazynie oraz zapewnienie właściwej rotacji produktów w magazynie i chłodni.

WYMAGANIA:

  • Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analizy danych liczbowych i słownych
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz skuteczność działania
  • Odpowiedzialność, samodzielność, i zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Word i MS Excel
  • Mile widzialne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej pochodzi z awansów  wewnętrznych)
  • Zniżkę 10% na zakupy w Tesco dla pracowników z 6-miesięcznym stażem pracy oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro
  • Bony świąteczne, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy
  • Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku
  • Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie
aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj pod ogłoszeniem,

PRACA W WYMIARZE 1/1 ETATU
  •  Wprowadzanie danych do systemu oraz ich kontrola w celu zapewnienia prawidłowej dostępności produktów na sklepie
WYMAGANIA:
  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność
  • Zaangażowanie w pracę
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Word i MS Excel
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych