BRANŻE
ID:281179

Ambasador Marki Tytoniowej

Opis stanowiska:

  • Tworzenie pozytywnego wizerunku marki.
  • Prowadzenie aktywacji konsumenckich ukierunkowanych na prezentację oferty i sprzedaż bezpośrednią.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów w punktach sprzedaży Retail/HoReCa
  • Realizacja celów sprzedażowych oraz jakościowych.

Oczekujemy:

  • Osoby pełnoletnie, preferowany status studenta.
  • Dyspozycyjność w kanale Retail: 4-5 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek/sobota), zapewniamy wolumen około 100h – 160h w miesiącu.
  • Dyspozycyjność w kanale HoReCa: 3-4 dni w tygodniu (środa-sobota), zapewniamy wolumen około 70h w miesiącu, praca w weekendy w godzinach popołudniowo wieczornych.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność budowania relacji.
  • Umiejętność prezentacji i komunikatywność.
  • Samodzielność w pracy, doskonała organizacja, wyznaczanie priorytetów.
  • Zaangażowanie, uczciwość, charyzma, pozytywne nastawienie i motywacja w osiąganiu celów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w pracy branży tytoniowej lub pokrewnej dziedzinie mile widziane.

Oferujemy:

  • Pracę dla Klienta w oparciu o umowę zlecenie z Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.
  • Elastyczny harmonogram godzin.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + bonus).
  • Profesjonalne szkolenia z obszaru sprzedaży i efektywnej komunikacji z konsumentem.
  • Pracę w młodym, zgranym zespole.
  • Pracę z rozpoznawalnymi markami w Polsce i na świecie.
  • Udział w eventach i akcjach specjalnych.
  • Narzędzia niezbędne do pracy – iPad wraz z Internetem, uniform.
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji.
  • Możliwość uczestnictwa w projekcie długofalowym.
  • Dla najlepszych możliwość rozwoju w strukturach Klienta.

Dane kontaktowe:

aplikuj@modus.waw.pl