BRANŻE
ID:246073

Analityk AP (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000WJE2oQAH

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • księgowanie faktur od podmiotów,
  • rozwiązywanie problemów związanych z fakturami i płatnościami,
  • przegląd propozycji płatności,
  • kontakt z wnioskodawcami, wyjaśnienie niezgodności,
  • weryfikacja poprawności księgowań,
  • przygotowanie raportów.
Wymagania:
  • umiejętność obsługi komputera,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • znajomość systemu SAP,
  • mile widziane doświadczenie pracy w systemie ERP (nie jest to warunek konieczny),
  • mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów kierunków: finanse i rachunkowość lub pokrewnych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • zatrudnienie na minimum 3 miesiące,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale finansów,
  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet benefitów,
  • pracę w młodym, energicznym zespole.

Obowiązki:
- księgowanie faktur od podmiotów,
- rozwiązywanie problemów związanych z fakturami i płatnościami,
- przegląd propozycji płatności,
- kontakt z wnioskodawcami, wyjaśnienie niezgodności,
- weryfikacja poprawności księgowań,
- przygotowanie raportów.

Wymagania:
- umiejętność obsługi komputera,
- znajomość języka angielskiego mile widziana,
- dobra znajomość MS Excel,
- znajomość systemu SAP,
- mile widziane doświadczenie pracy w systemie ERP (nie jest to warunek konieczny),
- mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów kierunków: finanse i rachunkowość lub pokrewnych.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- zatrudnienie na minimum 3 miesiące,
- możliwość zdobycia doświadczenia w dziale finansów,
- pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pakiet benefitów,
- pracę w młodym, energicznym zespole.