BRANŻE
ID:242320

Architekt IT - Programista

Numer referencyjny: a0t5800000Zs9NtAAJ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-08-28

Branża: Nowe technologie / IT

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • serwisowanie systemu informatycznego obejmujące wykonywanie diagnostyki i usuwanie błędów lub opracowywanie rozwiązań zastępczych,
  • opracowywanie programów i narzędzi tworzących nowe funkcje systemu,
  • konfigurowanie i modyfikacje oprogramowania,
  • analiza istniejących rozwiązań i wypracowywanie projektów poprawiających niezawodność, funkcjonalność i wydajność.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodne porozumiewanie się oraz czytanie i przygotowywanie dokumentacji.
  • doświadczenie w programowaniu w Pascal, Fortran, C, C++ oraz SQL,
  • otwartość na nowe wyzwania,
  • chęć uczenia się oraz zdobywania nowych umiejętności,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • pracę w ambitnym, kreatywnym zespole,
  • dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • narzędzia pracy tj. laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy,
  • elastyczne godziny pracy.

Obowiązki:serwisowanie systemu informatycznego obejmujące wykonywanie diagnostyki i usuwanie błędów lub opracowywanie rozwiązań zastępczych,
opracowywanie programów i narzędzi tworzących nowe funkcje systemu,
konfigurowanie i modyfikacje oprogramowania,
analiza istniejących rozwiązań i wypracowywanie projektów poprawiających niezawodność, funkcjonalność i wydajność.

Wymagania:wykształcenie wyższe,
biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodne porozumiewanie się oraz czytanie i przygotowywanie dokumentacji.
doświadczenie w programowaniu w Pascal, Fortran, C, C++ oraz SQL,
otwartość na nowe wyzwania,
chęć uczenia się oraz zdobywania nowych umiejętności,
umiejętność pracy w zespole,
gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie,
pracę w ambitnym, kreatywnym zespole,
dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
pakiet benefitów pozapłacowych,
narzędzia pracy tj. laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy,
elastyczne godziny pracy.