BRANŻE
ID:243933

Asystent Działu Rekrutacji

Firma: Konsalnet

Stanowisko: Asystent Asystentka

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-11-23

Branża: Kadry / HR

Rodzaj: Praca stała

Konsalnet - lider branży ochrony zatrudni osobę na stanowisko:

Asystent Działu Rekrutacji Opis stanowiska:

Aktywne pozyskiwanie kandydatów (Internet, prasa, udział w Targach Pracy, współpraca z instytucjami wspierającymi osoby poszukujące pracy)
Weryfikacja dokumentów zatrudnieniowych osób przychodzących do Działu Rekrutacji
Tworzenie umów dla pracowników i zleceniobiorców
Wystawianie skierowań na badania wstępne.

Wymagania:

umiejętność i chęć do pracy z ludźmi,
dobra organizacja pracy,
gotowość do pracy pod presją czasu ( sporadyczne okresy czasu lub dni)
chęć nauki i przyswajania wiedzy,
komunikatywność,
cierpliwość i empatia,
prawo jazdy kat. B gotowośc do sporadycznych wyjazdów służbowych (Suwałki, Białystok, Olsztyn)- warunek konieczny
gotowość do podjęcia pracy od zaraz
mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z rekrutacjami lub obsługą klienta oraz znajomość systemu Teta

Oferujemy:

umowę o pracę,
szkolenia z zakresu pozyskiwania kandydatów i zatrudniania,
Wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu,
Teoretyczne i praktyczne przygotowanie do pracy w obszarze rekrutacji,
Lekcje języka angielskiego,
Możliwość wpływania na sposób wykonywania swojej pracy,
Możliwość awansu na stanowisko Specjalista ds Rekrutacji.

Miejsce:Warszawa Warszawa