BRANŻE
ID:247373

Asystent administracji (k/m)

Numer referencyjny: a0t4H00000gOtEoQAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • ogólne wsparcie administracyjne zespołów inżynieryjnych i operacyjnych,
  • organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,
  • organizowanie podróży służbowych i imprez,
  • koordynacja kalendarza i harmonogramu działań,
  • plan komunikacji sekcji wsparcia,
  • przygotowanie raportów i prezentacji,
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie wewnętrznych potrzeb inżynieryjnych,
  • wsparcie menedżera finansowego w codziennych zadaniach i raportowaniu ad hoc.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • zaawansowane umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej w języku angielskim,
  • silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel,
  • gotowość do uczenia się i poszerzania wiedzy w obszarze finansów,
  • umiejętności analityczne i doskonała dbałość o szczegóły.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji, rozwijającej swoje struktury w Polsce.

Obowiązki:
- ogólne wsparcie administracyjne zespołów inżynieryjnych i operacyjnych,
- organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,
- organizowanie podróży służbowych i imprez,
- koordynacja kalendarza i harmonogramu działań,
- plan komunikacji sekcji wsparcia,
- przygotowanie raportów i prezentacji,
- współpraca z innymi działami firmy w zakresie wewnętrznych potrzeb inżynieryjnych,
- wsparcie menedżera finansowego w codziennych zadaniach i raportowaniu ad hoc.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- zaawansowane umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej w języku angielskim,
- silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
- dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel,
- gotowość do uczenia się i poszerzania wiedzy w obszarze finansów,
- umiejętności analityczne i doskonała dbałość o szczegóły.

Oferujemy:
- zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w systemie jednozmianowym,
- pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji, rozwijającej swoje struktury w Polsce-.