BRANŻE
ID:279068

Asystent biura (m/k/d)

Numer referencyjny: a0t6N000000nJ3RQAU

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • prowadzenie kalendarza dla Zarządu,
  • rozliczanie wydatków i delegacji,
  • koordynacja obiegu dokumentów wymagających podpisu Zarządu,
  • obsługa recepcyjna Gości,
  • obsługa korespondencji (odbiór, rozdzielanie, skanowanie),
  • obsługa klienta wewnętrznego (udzielanie informacji),
  • wsparcie w przygotowywaniu i opracowywaniu pism w języku polskim i angielskim,
  • sporządzanie notatek ze spotkań na bieżąco.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na recepcji lub innej pracy biurowej,
  • dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Word),
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja czasu.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się branży,
  • wdrożenie do zadań i wsparcie, ze strony doświadczonych kolegów/ koleżanek,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (system kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa),
  • dodatkowe dni wolne.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:

prowadzenie kalendarza dla Zarządu,
rozliczanie wydatków i delegacji,
koordynacja obiegu dokumentów wymagających podpisu Zarządu,
obsługa recepcyjna Gości,
obsługa korespondencji (odbiór, rozdzielanie, skanowanie),
obsługa klienta wewnętrznego (udzielanie informacji),
wsparcie w przygotowywaniu i opracowywaniu pism w języku polskim i angielskim,
sporządzanie notatek ze spotkań na bieżąco.

Wymagania:

doświadczenie w pracy na recepcji lub innej pracy biurowej,
dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Word),
komunikatywność, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja czasu.

Oferujemy:

możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się branży,
wdrożenie do zadań i wsparcie, ze strony doświadczonych kolegów/ koleżanek,
atrakcyjny pakiet benefitów (system kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa),
dodatkowe dni wolne.