BRANŻE
ID:261593

Asystent biura - sprzedawca

Opis stanowiska:

Sprzedawca i Asystent biura

Jeśli nie mieścisz się na swojej półce z kosmetykami, a dzień zaczynasz od poszukiwania nowinek pielęgnacyjnych, to znaczy, że powinnaś/powinieneś przeczytać to ogłoszenie do końca. 😉

Miejsce, w którym będziesz rozwijać się zawodowo:
sklep Clochee w Warszawie

Czym będziesz się u nas zajmować tuż po porannej kawie:
  • wsparciem sprzedaży on-line oraz obsługa systemu CRM,
  • dbaniem o jak najlepsze doświadczenia klientów w kontakcie z naszą firmą  (telefon, chat, e-mail)
  • doradzaniem i sprzedażą kosmetyków w sklepie stacjonarnym w Warszawie,
  • raportowaniem efektów swoich umiejętności doradczych, czyli sporządzaniem miesięcznych raportów sprzedażowych i rozliczeniowych,
  • dbaniem o zasoby biurowe, wysyłki kurierskie i pocztowe,
  • opieką nad Gośćmi Zarządu i biura,
  • reprezentowaniem naturalnej i ekologicznej marki (czyli nas 😉) podczas targów i dermokonsultacji,
Nasz kluczowy w kontaktach z klientami specjalista powinien naturalnie:
  • być komunikatywny,
  • traktować klientów jak swoich najlepszych przyjaciół,
  • orientować się w trendach kosmetycznych,
  • wyróżniać się samodzielnością i dobrą organizacją,
  • sprawnie obsługiwać podstawowe programy MS Office
  • mieć pozytywne nastawienie i szeroki uśmiech,
  • być otwartym na zmiany, bo to jest jedyna pewna rzecz 😉
Ps. Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

 Co możemy zaoferować w zamian:
  • naturalnie wspaniałą atmosferę,
  • kosmetyczne prezenty oraz zniżki na nasze produkty,
  • uczestniczenie w kreowaniu i testowaniu produktów,
  • rozwój zawodowy w polskiej, ciągle rozwijającej się firmie pod kątem marketingu i sprzedaży,
  • komputer, telefon służbowy,
  • umowę zlecenie.