BRANŻE
ID:241533

Asystent ds. rekrutacji

Firma: Paragona Polska sp. z o.o.s.k.

Stanowisko: Asystent Asystentka

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-07-19

Branża: Kadry / HR, Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: 18 PLN brutto na godzinę

Liczba godzin dziennie: 4

Opis firmy:

Paragona Sp. z o.o. s.k.

Paragona jest europejskim liderem w dziedzinie rozwiązań kadrowych w sektorze medycznym. Przez 16 lat pomogliśmy już ponad 2500 profesjonalistom branży medycznej i członkom ich rodzin spełnić marzenie o pracy za granicą.

Opis stanowiska:

Jeżeli jesteś osobą samodzielną, otwartą na ludzi i nowe doświadczenia, zaangażowaną i skrupulatną, znasz biegle język angielski (w mowie i piśmie) oraz chcesz zyskać doświadczenie pracy w dziale rekrutacji – dołącz do nas!

Osoba zatrudniona jako asystent ds. rekrutacji odpowiedzialna będzie za wsparcie w procesie rekrutacji lekarzy z Unii Europejskiej do pracy w krajach skandynawskich, w tym przede wszystkim:
  • pomoc w sprawnym komunikowaniu projektów rekrutacyjnych;
  • wyszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem socialmedia LinkedIn, baz danych, portali kariery;
  • pierwszy kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi kandydatami;
  • wsparcie w prowadzeniu baz danych;
  • wsparcie w przygotowaniu aplikacji kandydatów na stanowiska.
Znajomość języka włoskiego lub hiszpańskiego i chęć rozwoju w obszarze HR będą dodatkowymi atutami.

Zapewniamy bardzo ciekawą pracę w międzynarodowym zespole i środowisku oraz możliwość nauki i rozwoju.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oczekujemy:

  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • Otwartości na ludzi i nowe doświadczenia
  • Skrupulatności i zaangażowania
  • Znajomość języka włoskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju w obszarze HR/ rekrutacji międzynarodowej
  • Pracę w biurze w centrum Warszawy
  • Pyszną kawę ;)