BRANŻE
ID:281468

Asystent ds. wsparcia klienta (m/k)

Numer referencyjny: a0tbI000001AbnPQAS

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2024-04-26

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
  • wprowadzanie zamówień sprzedażowych do SAP,
  • rejestracja reklamacji handlowych,
  • rejestracja dokumentów dostaw i archiwizacja,
  • utrzymanie oraz kontrola jakości danych w raportach Customer Service,
  • wsparcie zespołu w codziennych zadaniach.

Wymagania:
  • znajomość Excel,
  • skrupulatność i otwartość na naukę,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:
  • pracę w godzinach 8-16 lub 7-15,
  • pracę hybrydową po pełnym wdrożeniu (po ok. 6 tygodniach),
  • pracę sezonową w okresie: 01.06.2024 - 30.09.2024 z opcją przedłużenia na październik 2024.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania:

wprowadzanie zamówień sprzedażowych do SAP,
rejestracja reklamacji handlowych,
rejestracja dokumentów dostaw i archiwizacja,
utrzymanie oraz kontrola jakości danych w raportach Customer Service,
wsparcie zespołu w codziennych zadaniach.

Wymagania:

znajomość Excel,
skrupulatność i otwartość na naukę,
język angielski na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

pracę w godzinach 8-16 lub 7-15,
pracę hybrydową po pełnym wdrożeniu (po ok. 6 tygodniach),
pracę sezonową w okresie: 01.06.2024 - 30.09.2024 z opcją przedłużenia na październik 2024.