BRANŻE
ID:279309

Asystent/-ka do spraw postępowań administracyjnych w zakresie ochrony środowiska i OZE

Opis firmy:

Senatorska Investment sp. z o.o. - firma developerska obecnie zaangażowana  w inwestycje  OZE farm fotowoltaicznych i magazynów energii

Opis stanowiska:

Opis stanowiska

- przygotowanie, wysyłanie, nadzór nad korespondencją do organów administracji publicznej, dotyczącą wniosków o wydanie decyzji administracyjnych lub innych uzgodnień  pod nadzorem specjalisty,

- analiza gruntów za pomocą geoportalu i innych portali branżowych dotycząca bonitacji gruntów, miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, uwarunkowań środowiskowych, hydrologii  itp. dla wskazanych terenów, sporządzanie raportów z powyższych czynności, pod nadzorem specjalisty

- bieżąca współpraca z organami administracji publicznej,

- bieżąca współpraca z podmiotami współpracującymi,

- prowadzenie prac kancelaryjnych i archiwizacja dokumentów, tworzenie zestawień tabelarycznych m.in.: arkusze korespondencji wychodzących i przychodzących,

- wsparcie pracodawcy i zespołu w innych bieżących działaniach.

Oczekujemy:

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w przygotowaniu wniosków/pism do organów administracji publicznej,

- praktyczna znajomość MS Office, w szczególności MS Word oraz MS Excel, obsługi geoportalu

- czynne prawo jazdy kategorii B,

- w trakcie studiów wyższych (zakończony licencjat) na preferowanych kierunkach: geodezja,  administracja, gospodarka przestrzenna , odnawialne źródła energii, ochrona środowiska, hydrologia

- elastyczne godziny pracy,

- bardzo dobra organizacja pracy własnej,

- samodzielność, sumienność, dokładność,

- umiejętność szybkiego uczenia się,

- umiejętność pracy w zespole,

- znajomość języka obcego nie jest wymagana,

- komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich

Oferujemy:

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i posiadanych umiejętności,

- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w perspektywicznej branży i technologii przy realizacjach farm fotowoltaicznych, magazynów energii

- prace przy ciekawych i nowoczesnych projektach w profesjonalnym, energicznym zespole oraz w międzynarodowym środowisku pracy.