BRANŻE
ID:238358

Asystent/ka ds. administracyjnych

Numer referencyjny: a0t5800000FbJnsAAF

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-02-09

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • dbanie o sprawne funkcjonowanie biura,
  • zamawianie artykułów biurowych,
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i właściwej komunikacji wewnętrznej,
  • odbieranie telefonów i przekazywanie informacji,
  • koordynacja obiegu korespondencji wychodzącej i przychodzącej oraz dokumentacji wewnętrznej,
  • obsługa spotkań i dbanie o komfort gości biura,
  • wspieranie osoby na stanowisku Executive Assistant w codziennych obowiązkach: organizacji konferencji, imprez oraz szkoleń, przygotowywaniu prezentacji Power Point oraz dokumentów na potrzeby przełożonego, wykonywaniu tłumaczeń z języka polskiego na angielski i vice versa, opracowywaniu wewnętrznych komunikatów, zapewnianiu sprawnego przepływu informacji pomiędzy biurami regionalnymi.
Wymagania:
  • min. rok doświadczenia zawodowego na stanowisku asystenckim administracyjno-biurowym lub w obsłudze recepcji, sekretariatu - preferowane w międzynarodowej organizacji,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • profesjonalne podejście do zakresu zadań i reprezentowania firmy na zewnątrz,
  • zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność słuchania i radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
  • dojrzałość emocjonalna, dyplomacja i lojalność,
  • wysoka kultura osobista i znajomość zasad etyki biznesu,
  • świetna znajomość aplikacji MS Office (Word, Excel, Power Point).
Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę pracy w dużej międzynarodowej organizacji,
  • pracę w dynamicznymi i zmotywowanym zespole,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem firmy zewnętrznej, na czas określony z ewentualną możliwością przedłużenia,
  • pakiet pozapłacowych benefitów,
  • możliwość udziału w ciekawych projektach.

Obowiązki:dbanie o sprawne funkcjonowanie biura,
zamawianie artykułów biurowych,
zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i właściwej komunikacji wewnętrznej,
odbieranie telefonów i przekazywanie informacji,
koordynacja obiegu korespondencji wychodzącej i przychodzącej oraz dokumentacji wewnętrznej,
obsługa spotkań i dbanie o komfort gości biura,
wspieranie osoby na stanowisku Executive Assistant w codziennych obowiązkach: organizacji konferencji, imprez oraz szkoleń, przygotowywaniu prezentacji Power Point oraz dokumentów na potrzeby przełożonego, wykonywaniu tłumaczeń z języka polskiego na angielski i vice versa, opracowywaniu wewnętrznych komunikatów, zapewnianiu sprawnego przepływu informacji pomiędzy biurami regionalnymi.

Wymagania:min. rok doświadczenia zawodowego na stanowisku asystenckim administracyjno-biurowym lub w obsłudze recepcji, sekretariatu - preferowane w międzynarodowej organizacji,
bardzo dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
profesjonalne podejście do zakresu zadań i reprezentowania firmy na zewnątrz,
zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu zadań,
umiejętność słuchania i radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
dojrzałość emocjonalna, dyplomacja i lojalność,
wysoka kultura osobista i znajomość zasad etyki biznesu,
świetna znajomość aplikacji MS Office (Word, Excel, Power Point).

Oferujemy:przyjazną atmosferę pracy w dużej międzynarodowej organizacji,
pracę w dynamicznymi i zmotywowanym zespole,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem firmy zewnętrznej, na czas określony z ewentualną możliwością przedłużenia,
pakiet pozapłacowych benefitów,
możliwość udziału w ciekawych projektach.