BRANŻE
ID:240147

Asystent/ka działu księgowego (język francuski)

Numer referencyjny: a0t5800000OZQN9AAP

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-05-09

Branża: Administracja biurowa, Księgowość / Audyt / Podatki

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • procesowanie dokumentów księgowych (obieg, weryfikacja, księgowanie, sprawdzanie),
  • przygotowywanie prostych raportów z zakresu pracy działu,
  • kontakt z dostawcami oraz innymi działami firmy,
  • sprawdzanie statusu faktur i płatności na koncie dostawcy.
Wymagania:
  • podstawowa znajomość MS Excel,
  • praktyczna znajomość języka francuskiego na poziomie minimum B2 - warunek konieczny!
  • mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat kierunków: finanse i rachunkowość, zarządzanie, ekonomia itp.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w o oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (minimum 4500 zł brutto/miesiąc),
  • zatrudnienie na minimum 3 miesiące,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • poszerzanie kompetencji językowych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w księgowości w międzynarodowym przedsiębiorstwie.

Obowiązki:wprowadzanie danych do systemu,
procesowanie dokumentów księgowych (obieg, weryfikacja, księgowanie, sprawdzanie),
przygotowywanie prostych raportów z zakresu pracy działu,
kontakt z dostawcami oraz innymi działami firmy,
sprawdzanie statusu faktur i płatności na koncie dostawcy.

Wymagania:podstawowa znajomość MS Excel,
praktyczna znajomość języka francuskiego na poziomie minimum B2 - warunek konieczny!
mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat kierunków: finanse i rachunkowość, zarządzanie, ekonomia itp.

Oferujemy:zatrudnienie w o oparciu o umowę o pracę tymczasową,
atrakcyjne wynagrodzenie (minimum 4500 zł brutto/miesiąc),
zatrudnienie na minimum 3 miesiące,
pakiet szkoleń wewnętrznych,
poszerzanie kompetencji językowych,
możliwość zdobycia doświadczenia w księgowości w międzynarodowym przedsiębiorstwie.