BRANŻE
ID:253812

Asystentka Działu Sprzedaży

Firma: Imedia Group

Stanowisko: Asystent Asystentka

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2020-09-16

Branża: Marketing / Reklama / Public Relation, Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: od 3000 do 4000 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:9 - 17
  • wtorek:9 - 17
  • środa:9 - 17
  • czwartek:9 - 17
  • piątek:9 - 17

Opis firmy:

Imedia Group jest dynamicznie rozwijająca się firmą prowadzącą tematyczne  portale internetowe.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentka Działu Sprzedaży i Marketingu.

Opis stanowiska:

  •  Organizacja pracy działu sprzedaży,
  •  Koordynacja działań marketingowych,
  •  Koordynacja procesu obsługi posprzedażnej,
  •  Obsługa programu fakturowego

Oczekujemy:

  • Systematyczność i dobra organizacja pracy,
  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalne związane z obsługą klienta,
  • Biegła znajomość obsługi komputera , programów Word, Exel, Photoshop, podstawy html, podstawy SEO narzędzia Gogle.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stałą pracę w Warszawie,
  • Interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Szkolenia,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Mile widziane studentki studiów zaocznych.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Odpowiadając na powyższe ogłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE tzw. RODO).

Informujemy, że Administratorem danych jest Imedia Group Andrzej Szcześniak

ul. Rogalskiego 12/33, 03-982 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji.

Dane kontaktowe:

Imedia Group
Warszawa, ul. Rogalskiego 12/33
tel. 22 616 11 93
ikot@imediagroup.pl