BRANŻE
ID:246754

Konsultant - programista BI

Numer referencyjny: CV/2/2019/DS

Firma: Clearvision sp. z o.o.

Stanowisko: Konsultant

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2019-05-27

Branża: Doradztwo / Konsulting, Informatyka / Internet, Informatyka / Programowanie, Sprzedaż - FMCG, Nowe technologie / IT

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Jesteśmy grupą firm zajmującą się szeroko pojętą tematyką badań rynku, analityki, a także budową systemów informatycznych wspierających obie te dziedziny. Realizujemy różnorodne projekty w zakresie badań i analiz marketingowych. Wdrażamy systemy raportowe i BI dla firm różnej wielkości. Budujemy zaawansowane systemy oparte o algorytmy uczenia maszynowego.

Opis stanowiska:

W związku z szybkim rozwojem poszukujemy Koleżanek i Kolegów, którzy dołączą do naszego zespołu w charakterze Konsultantów - programistów BI
(możliwe również stanowiska juniorskie).

W ramach swoich codziennych zadań będziesz pracować z klientami, ich danymi, bądź narzędziami używanymi przez klientów do pracy z danymi.

Zakres możliwych zadań jest szeroki: od czystych analiz biznesowych, przez wdrożenia lub utrzymanie systemów raportowych, na prowadzeniu, bądź wspieraniu takich prac po stronie klienta.

Oczekujemy:

Jesteś dla nas idealną kandydatką / idealnym kandydatem, jeśli spełniasz większość z poniższych wymagań (nie musisz spełniać wszystkich!)

  • Masz 1-3 lata doświadczenia w pracy na projektach BI w technologiach Microsoft,
  • Masz praktyczne doświadczenie w budowie hurtowni danych, systemów raportowych i analitycznych z użyciem MS SQL Server, w tym SSRS, SSAS, SSIS. Mile widziane doświadczenie w Azure – w tym Azure Data Factory,
  • Znasz dobrze T-SQL, ewentualnie także Excela na poziomie zaawansowanym (w tym VBA, Power Query) lub DAX,
  • Masz doświadczenie w pracy z kostkami danych, budowie procesów ETL, znasz notację UML,
  • Masz doświadczenie w pracy z częścią, albo wszystkimi narzędziami dostarczanymi przez Microsoft w obszarze BI, PowerBI, SSRS, SSAS,SSIS, Azure Data Factory.
  • Masz doświadczenie w pracy z systemami raportowymi / hurtowniami danych / analityce w zakresie sprzedaży (w tym e-commerce) i logistyki,
  • Umiesz pracować z systemami przetwarzającymi dane nieustrukturyzowane (np. tekst).

Oferujemy:

  • Oferujemy ciekawa pracę i możliwość zdobywania doświadczeń od ludzi najlepszych w swojej dziedzinie,
  • Wynagrodzenie + dodatki adekwatne do umiejętności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze konsultingu, analiz biznesowych, analiz danych i technologii IT z tym związanych,
  • Pracę na różnorodnych projektach dla różnych organizacji – od niewielkich startupów do dużych międzynarodowych korporacji – w zupełnie niekorporacyjnej atmosferze,
  • Pozytywną atmosferę w firmie,
  • W miarę możliwości - pracę zdalną (choć nie zawsze - praca dla i u klienta jest priorytetem).