BRANŻE
ID:242000

Content Specialist

Firma: Wolves Gate

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-08-16

Branża: Marketing / Reklama / Public Relation, Języki obce

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Wolves Gate to agencja marketingowa jakiej do tej pory nie było na polskim rynku. Świat on-line nie ma dla nas tajemnic i to właśnie w wirtualnym świecie tworzymy kompleksowe zmiany w oparciu o nasze wyjątkowe na skale światową lejki marketingowe. Klientami Wolves Gate są małe i duże przedsiębiorstwa z różnych branż.

Agencja marketingowa to tylko jedna z naszych marek. Zbudowaliśmy bardzo silną pozycję w branżach:

  • innowacji technologicznej  - Wolves Summit
  • influencer marketingu - See Bloggers
  • edukacji - Sales Gate

Jeśli chcesz nieustannie się rozwijać, nie boisz się nowych wyzwań, aplikuj do nas.

Join our Wolfpack!

Opis stanowiska:

Co będziesz robić?
  • tworzyć różne treści do kampanii marketingowych zarówno po polsku jak i po angielsku
  • opracowywać harmonogramy ich publikacji
  • poznasz specyfikację wielu branż i nauczysz się pisać dla nich unikalne treści

Oczekujemy:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1
  • nieszablonowe myślenie i fokus na kreatywne wyszukiwanie nowych rozwiązań
  • zdolności copywriterskie i komunikatywność
  • pasja do marketingu i social mediów (nastawienie na ciągły rozwój w tych obszarach)
  • talent do budowy relacji w każdej społeczności
  • umiejętność dopasowania sposobów i języka komunikacji

Oferujemy:

  • praca w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • możliwość nieustannego rozwoju
  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności
  • umowa o pracę lub B2B