BRANŻE
ID:258411

Contract Administration - Junior Logistic Specialist

Numer referencyjny: a0t6N000000A5tPQAS

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2021-07-23

Branża: Finanse / Ekonomia, Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • wsparcie zespołu w procesowaniu, modyfikowaniu kontraktów projektowych,
  • kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym, dostawcami (z Norwegii),
  • nadzorowanie budżetów wraz z Projekt Managerami,
  • kontrolowanie i nadzorowanie projektów pod kątem finansowym.
  • raportowanie.
Wymagania:
  • podstawowa wiedza finansowa, najlepiej z zakresu kontrolingu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1,
  • bardzo mile widziana znajomość języka norweskiego na poziomie B2/C1,
  • doświadczenie w usprawnianiu procesów,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość SAP,
  • chęć na uczenia się i pozytywne nastawienie do obowiązków.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku,
  • pakiet dodatkowych benefitów oraz premię roczną,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego na rynku międzynarodowym u lidera w branży,
  • pracę w systemie hybrydowym lub całkowicie zdalnie,
  • bardzo dobrze zlokalizowane biuro (w przypadku pracy z Warszawy) :)
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:wsparcie zespołu w procesowaniu, modyfikowaniu kontraktów projektowych,
kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym, dostawcami (z Norwegii),
nadzorowanie budżetów wraz z Projekt Managerami,
kontrolowanie i nadzorowanie projektów pod kątem finansowym.
raportowanie.

Wymagania:podstawowa wiedza finansowa, najlepiej z zakresu kontrolingu,
znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1,
bardzo mile widziana znajomość języka norweskiego na poziomie B2/C1,
doświadczenie w usprawnianiu procesów,
dodatkowym atutem będzie znajomość SAP,
chęć na uczenia się i pozytywne nastawienie do obowiązków.

Oferujemy:umowę o pracę w firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku,
pakiet dodatkowych benefitów oraz premię roczną,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego na rynku międzynarodowym u lidera w branży,
pracę w systemie hybrydowym lub całkowicie zdalnie,
bardzo dobrze zlokalizowane biuro (w przypadku pracy z Warszawy) :)