BRANŻE
ID:252485

Doradca HR z językiem hiszpańskim [rekrutacja online]

Numer referencyjny: a0t4H00000sNO00QAG

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • bieżący kontakt z pracownikami,
  • back up dla osób pracujących w języku hiszpańskim,
  • obsługa pracowników w zakresie pytań oraz problemów kadrowo-płacowych (połączenia przychodzące, chat oraz tickets),
  • zarządzanie bieżącymi sprawami pracowników.
Wymagania:
  • dyspozycyjność,
  • bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego (poziom minimum C1),
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • stabilne zatrudnienie (możliwość podjęcia pracy na podstawie umowy na czas nieokreślony),
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość doskonalenia kompetencji językowych,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • pracę w młodym przyjaznym zespole.
  • szkolenia wewnętrzne dostosowane do potrzeb i celów zawodowych.
Proces rekrutacyjny prowadzony jest online.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:bieżący kontakt z pracownikami,
back up dla osób pracujących w języku hiszpańskim,
obsługa pracowników w zakresie pytań oraz problemów kadrowo-płacowych (połączenia przychodzące, chat oraz tickets),
zarządzanie bieżącymi sprawami pracowników.

Wymagania:dyspozycyjność,
bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego (poziom minimum C1),
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:umowę o pracę,
atrakcyjne warunki finansowe,
stabilne zatrudnienie (możliwość podjęcia pracy na podstawie umowy na czas nieokreślony),
pracę w międzynarodowym środowisku,
możliwość doskonalenia kompetencji językowych,
pakiet benefitów pozapłacowych,
pracę w młodym przyjaznym zespole.
szkolenia wewnętrzne dostosowane do potrzeb i celów zawodowych.