BRANŻE
ID:243096

Doradca biznesowy (pełny etat lub dorywcza)

Firma: ORION CONSULTING

Stanowisko: Doradca

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-10-11

Branża: Doradztwo / Konsulting, Inne, Marketing / Reklama / Public Relation, Sprzedaż, Bankowość / Finanse, Doradztwo / Finanse, Finanse / Ekonomia, Administracja biurowa, Obsługa klienta, Obsługa klienta / Call Center, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca dodatkowa

Liczba wakatów: 3

Wynagrodzenie: od 2500 do 5000 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

Zapraszamy na naszą stronę : https://orionconsulting.com.pl/

Opis stanowiska:

Firma z branży konsultingowej.

  • Pozyskiwanie nowych oraz praca na bazie obecnych klientów biznesowych.
  • Praca dla osób lubiących kontakt z klientem.
  • Możliwość pracy dorywczej jak i na pełny etat.

Oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Mile widziane znajomość branży finansowej.

Oferujemy:

  • Pewne wynagrodzenie podstawowe.
  • Prowizje od klientów.
  • Duże bonusy.
  • Możliwość awansu.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Profesjonalne szkolenia.