BRANŻE
ID:243730

Doradca ds umawiania spotkań/15-17złbrutto/h/ścisłe CENTRUM

Firma: Arteria

Stanowisko: Doradca Klienta

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-11-16

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Szukasz pracy dodatkowej a może na stałe? Mamy pracę idealną dla ciebie z elastycznym grafikiem i dogodnym dojazdem. Nasi trenerzy wszystkiego cię nauczą, także nie wymagamy doświadczenia.
Doświadczenie zdobędziesz u nas.

Grupa Kapitałowa Arteria S.A. jest liderem rynku outsourcingu sprzedaży usług i obsługi klienta w Polsce. Oferuje najszerszy na rynku zakres rozwiązań w modelach outsourcingowych, z którego korzystają największe przedsiębiorstwa w kraju. Jedyny na polskim rynku model biznesowy Grupy Kapitałowej Arteria S.A. pozwala na kierowanie kompleksowej oferty usług sprzedażowych i obsługi klienta do dużych korporacji. Skuteczność modelu potwierdza bogate portfolio klientów z branży telefonii mobilnej, energetyki i usług komunalnych, płatnych telewizji cyfrowych, wydawnictw specjalistycznych, branży usług finansowych.

Opis stanowiska:

Telefoniczny kontakt z Klientem indywidualnym

Oczekujemy:

  • Wysoka kultura osobista
  • Swoboda wypowiedzi
  • Umiejętność dostosowania się do potrzeb Klienta
  • Nastawienie na realizację celów
  • Znajomość obsługi komputera
  • Znajomość tematyki ubezpieczeń mile widziana

Oferujemy:

  • Pracę na umowę zlecenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00; 9:00-19:00 (możliwość pracy w soboty)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową 15-17 zł/h brutto+ system premiowania
  • Cykl profesjonalnych szkoleń przygotowujących do pracy oraz wsparcie w trakcie pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Dogodna lokalizacja: Warszawa, ul. Św. Barbary 2 (w pobliżu Metra Centrum)

Wyślij do Nas swoje CV! Dołącz do naszego zespołu !