BRANŻE
ID:244683

Doradca techniczno - handlowy

Opis firmy:

Mała firma rodzinna o ugruntowanej pozycji na rynku, podtrzymująca kilkudziesięcioletnie tradycje w branży produkcji i handlu sprzętem geotechnicznym, geologicznym oraz urządzeniami laboratoryjnymi dla budownictwa drogowego i infrastrukturalnego.

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa handlowa i doradztwo dla klienta drogą mailową i telefoniczną , opracowywanie i przesyłanie ofert na urządzenia
  • Analiza techniczno merytoryczna wymagań i specyfikacji sprzętowych od klientów
  • Współpraca bieżąca z dostawcami zarówno polskimi jak i zagranicznymi
  • Przygotowywanie opisów czy też instrukcji urządzeń , tłumaczenia z jęz. angielskiego (lub niemieckiego) do wyboru
  • Sporadyczne wyjazdy w celu obsługi kontraktów handlowych lub prezentacji sprzętu klientom

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane w dziedzinie geologii Inżynierskiej, geotechniki lub inżynierii związanej z budownictwem / środowiskiem) – również dla studenta IV lub V roku ale z pełną dyspozycyjnością pon-pt
  • znajomość zagadnień technicznych z dziedziny geologii i geotechniki
  • znajomość języka angielskiego (mile widziany język techniczny) lub niemieckiego
  • znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
  • podstawowa znajomość pracy biurowej, zmysł handlowy , umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w małym i zgranym zespole, w stałych godzinach , od poniedziałku do piątku 8-16
  • Możliwość poznania różnorodych zagadnień i wszechstronnego rozwoju
  • Stabilna i długoterminowa praca  z możliwością rozwoju w przyszłości w kierunku zarządzania technicznego nad produkcją
  • Dodatkowy system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży
  • Współpraca i kontakty z zagranicznymi kontrahentami

Dane kontaktowe:

Zgłoszenia w formie CV prosimy o przesyłanie na adres: info@geolab.com.pl

GEOLAB
ul. Szosa Lubelska 4
05-077 Warszawa