BRANŻE
ID:266284

Fundraiser/Przedstawiciel organizacji

Opis firmy:

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce pomaga dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców. Organizujemy różnorodne formy pomocy dzieciom, aby jak najlepiej przygotować je do dorosłego życia. W Polsce działamy 1984 roku, obecnie mamy pod opieką 1505 dzieci. Jesteśmy częścią międzynarodowej organizacji SOS Children’s Villages, obecnej w 137 krajach świata.

Stowarzyszenie prowadzi 4 SOS Wioski Dziecięce, gdzie opuszczone i osierocone dzieci znajdują troskliwy dom i opiekę. Równolegle do opieki zastępczej, rozwijane są także działania profilaktyczne, w ramach Programu „SOS Rodzinie”, którego celem jest ochrona dzieci przed utratą opieki i zapewnienie im kompleksowego wsparcia.

Opis stanowiska:

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce poszukuje osoby na stanowisko: Fundraiser

Oferujemy pracę w tygodniu jak i w weekendy

Nie masz doświadczenia? Dla nas nie ma problemu - wszystkiego Cię nauczymy :)

Najważniejsze to komunikatywność i pozytywne nastawienie, dlatego że pracując jako Fundraiser pozyskujesz Darczyńców- dzięki którym każdego dnia możemy wspierać naszych Podopiecznych.

Oferujemy:

  • stawkę godzinową,
  • bonusy za wyniki,
  • bonusy za polecenie znajomych (do 1000 zł),
  • elastyczny grafik,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w rozpoznawalnej, międzynarodowej organizacji pozarządowej,
  • pracę w młodym i wesołym towarzystwie :)

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • masz skończone 18 lat i mówisz biegle po polsku,
  • lubisz rozmawiać z ludźmi, łatwo nawiązujesz kontakty z nowymi osobami,
  • masz mnóstwo pozytywnej energii :)