BRANŻE
ID:272496

HR operations documentation support (k/m)

Numer referencyjny: a0t6N000000n04aQAA

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2023-01-26

Branża: Kadry / HR, Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • archiwizacja dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • tworzenie protokołów, zestawień dokumentacji kadrowo płacowej,
  • układanie, podział, weryfikacja, retencja dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • przygotowywanie wysyłki dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • wprowadzanie danych na bazie dokumentacji kadrowo-płacowej.
Oczekiwania:
  • dokładność, przywiązywanie wagi do szczegółów,
  • ostrożność przy pracy z danymi poufnymi/wrażliwymi,
  • cierpliwość przy pracy z dokumentacją,
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją, bądź ukończenie studiów z archiwistyki - mile widziane.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie: 5000 - 5500 zł brutto,
  • umowa o pracę tymczasową - do końca czerwca,
  • szeroki pakiet benefitów pracowniczych,
  • praca stacjonarna (biuro na Woli), w stałych godzinach.
Miejsce pracy: Warszawa - Wola.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:archiwizacja dokumentacji kadrowo-płacowej,
tworzenie protokołów, zestawień dokumentacji kadrowo płacowej,
układanie, podział, weryfikacja, retencja dokumentacji kadrowo-płacowej,
przygotowywanie wysyłki dokumentacji kadrowo-płacowej,
wprowadzanie danych na bazie dokumentacji kadrowo-płacowej.

Oczekiwania:dokładność, przywiązywanie wagi do szczegółów,
ostrożność przy pracy z danymi poufnymi/wrażliwymi,
cierpliwość przy pracy z dokumentacją,
doświadczenie w pracy z dokumentacją, bądź ukończenie studiów z archiwistyki - mile widziane.

Oferujemy:wynagrodzenie: 5000 - 5500 zł brutto,
umowa o pracę tymczasową - do końca czerwca,
szeroki pakiet benefitów pracowniczych,
praca stacjonarna (biuro na Woli), w stałych godzinach.