BRANŻE
ID:281514

Handlowiec/sprzedawca oferty turystycznej

Firma: Jafi Sport

Stanowisko: Handlowiec

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2024-05-06

Branża: Hotelarstwo / Turystyka, Obsługa klienta, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 2

Liczba godzin dziennie: 8

Opis stanowiska:

Wymagania:

- inicjatywa w kształtowaniu relacji z klientem oraz otwartość na potrzeby klienta

 - wiedza z zakresu standardów profesjonalnej obsługi klienta,

- cierpliwość i pozytywne nastawienie,

- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

- umiejętności organizacji pracy własnej,

- dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

- dyspozycyjność oraz gotowość do pracy stacjonarnej w biurze (Warszawa)

- biegła znajomość komputera (excel, outlook)

- wykształcenie min. średnie

- znajomość regionów narciarskich i geografii świata będzie dodatkową zaletą

- dużym atutem będzie znajomość języka: angielskiego/niemieckiego/włoskiego w stopniu co najmniej dobrym

Zakres obowiązków:

- aktywna sprzedaż oferty

- doradztwo oraz przygotowanie ofert

- zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta (kontakt telefoniczny i mailowy),

- dbałość o wizerunek oferty na stronie www

- dbałość o zgodność procesu realizacji zamówień z procedurami wewnętrznymi,

Oferujemy:

- pracę, która pozwoli połączyć pasję ze zdobywaniem wiedzy ,

- wyjazdy szkoleniowe i produktowe,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- przyjazne warunki pracy,

- stabilne zatrudnienie,

- możliwość ubezpieczenia medycznego na preferencyjnych warunkach,

- brak dress code-u,

- kawa/herbata,

- atrakcyjny system premiowy,

- ciekawą pracę w doświadczonym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- możliwość skorzystania z oferty wyjazdów z wyjazdy z oferty Jafi Sport na preferencyjnych warunkach.

Prosimy o przesłanie CV tylko w języku polskim.