BRANŻE
ID:265949

Infolinia w branży lotniczej z j. angielskim!

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2022-05-24

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Infolinia w branży lotniczej z j. angielskim! CCIG Group to największa organizacja w branży Call and Contacts w Polsce. Dynamiczny rozwój firmy pozwala nam na rozszerzenie rynków o kolejne języki. Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby ze znajomością języka angielskiego.

Konsultant Infolinii Lotniczej z j. angielskim!

Zrób krok w kierunku rozwoju swojej kariery i zaaplikuj do nas już dziś. Start 30.05!

Infolinia w branży lotniczej z j. angielskim! Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

obsługa infolinii przychodzącej w tym spraw dotyczących terminów lotów i rezerwacji.
obsługa połączeń wychodzących związanych ze zmianami rozkładów lotów lub innych spraw dotyczących linii lotniczej,
wsparcie pasażerów w procesie reklamacji,
wspieranie pasażerów na każdym etapie podróży,
zapewnienie odpowiedniej pomocy osobom o specjalnych potrzebach,
wsparcie klienta w oficjalnej korespondencji.

Wymagania:

język angielski na poziomie B2 lub wyższym,
otwartość i komunikatywność,
dyspozycyjność minimum 100h w godzinach pracy projektu (projekt pracuje 24h/7dni w tygodniu), start 30.05,
dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, chęć do pracy:)

Oferujemy w zamian

gwarantowaną stawkę za każdą godzinę + system prowizyjny,
dwie wypłaty w miesiącu,
elastyczny grafik,
pakiet szkoleń, które pozwolą Ci przygotować się do realizacji zadań,
pakiet benefitów: karta Miltisport, prywatne ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna,
rozwojową pracę międzynarodowym zespole,
możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group,
dostęp do biblioteczki, sali relaksu oraz karty rabatowej.