BRANŻE
ID:237218

Junior HR administrator z językiem francuskim

Numer referencyjny: a0t5800000FZed2AAD

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • obsługa telefoniczna klienta francuskojęzycznego,
  • odpowiadanie na zapytania pisemne w systemie ticketowym,
  • przygotowywanie dokumentacji oraz umów dla zatrudnionych pracowników.
Wymagania:
  • znajomość języka francuskiego na poziomie C1,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • mile widziane zainteresowanie branżą HR.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w HR,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w branży elektrotechnicznej,
  • przyjazny zespół, który wspomoże stawianie pierwszych kroków w pracy na stanowisku konsultanta.

Obowiązki: wprowadzanie danych do systemu,
obsługa telefoniczna klienta francuskojęzycznego,
odpowiadanie na zapytania pisemne w systemie ticketowym,
przygotowywanie dokumentacji oraz umów dla zatrudnionych pracowników.

Wymagania:znajomość języka francuskiego na poziomie C1,
znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
mile widziane zainteresowanie branżą HR.

Oferujemy:umowę o pracę tymczasową,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość zdobycia doświadczenia w HR,
pracę w międzynarodowym środowisku, w branży elektrotechnicznej,
przyjazny zespół, który wspomoże stawianie pierwszych kroków w pracy na stanowisku konsultanta.